Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Miałem stłuczkę w okolicach Mielna. Do wielu pomocy drogowych nie mogłem się dodzwonić, bo nikt nie odbierał albo było zajęte. A tu szybko się dodzwoniłem. Sprawnie przewieźli mój samochód do serwisu. Za nic nie musiałem płacić. Kierowca lawety powiedział, że rozliczą się bezgotówkowo z firmą ubezpieczeniową sprawcy kolizji.

Mirek
Ustronie Morskie

Mój samochód nie chciał zimą odpalić. Wezwałem tę pomoc drogową z Kołobrzegu. Szybko przyjechali, uruchomili mój samochód. Usługa wcale nie była droga i nawet nie spóźniłam się wiele do pracy.

Agata
Kołobrzeg

POLECAM! Super firma. Mają porządne lawety, holowniki i warsztat. W warsztacie jest wszystko – wymiana części, blacharka, lakiernik i wulkanizacja. Moje auto było po wypadku poobijane, a odebrałem je w super stanie. Wyglądało prawie jak nowe!

Marek
Świdwin

Najlepsza pomoc drogowa w okolicach Kołobrzegu. Miałem stłuczkę w niedzielę wieczorem w Kołobrzegu. Myślałem, że będę długo czekać na autopomoc, ale pracownik firmy Usługi Transportowo-Warsztatowe Piotr Tolwaj przyjechał bardzo szybko. Sprawnie załadował mój samochód na lawetę i zawiózł do warsztatu.

Janusz
Grzybowo

Podziel się swoją opinią